Malarstwo w jęz. angielskim
– Art through English

Zajęcia są oparte na twórczej zabawie, kreatywnych zajęciach językowych oraz szeroko pojętych działaniach artystycznych, które w sposób naturalny poszerzają umiejętności językowe jak i zainteresowania sztuką oraz estetyką. Jednoczesne rozwijanie zdolności językowych i kreatywnych, czyli uaktywnianie obu półkul mózgowych naprzemiennie, sprzyja szybszemu przyswajaniu języka obcego, koncentracji, osiągnięciu znacznie lepszych wyników w nauce, a co więcej – wpływa pozytywnie na uczucia i emocje. Praca tą metodą rozbudza w dzieciach entuzjazm, ciekawość i radość z nauki angielskiego. Uczy bezstresowego i spontanicznego zastosowania języka angielskiego rozwija umiejętności manualne, ruchowe i artystyczne. Daje dzieciom satysfakcjonujące poczucie bycia częścią wielu ekscytujących projektów. Rozwija kreatywność i ekspresję artystyczną.