NaszeDzieci_4

Eco pokaz mody

We wtorek 19 marca na powitanie wiosny organizujemy w przedszkolu Eco pokaz mody. Serdecznie prosimy o przygotowanie na ten dzień wraz z dzieckiem stroju “eco” przy wykorzystaniu produktów typu: pudełka, rolki, gazety itp. Nie chodzi nam o kupowanie gotowych strojów czy elementów.
Mamy nadzieję na dobrą zabawę!
p.s W szatni prosimy o pozostawienie stroju na zmianę.
NaszeDzieci_9

Teatrzyk

czwartek 21 marca
o g. 14.45 przedszkolaki obejrzą spektakl
pt: “Na ratunek Wielkanocy” w wykonaniu Teatru Efekt.

NaszeDzieci_2

Warsztaty przyrodnicze

We wtorek 26 marca w przedszkolu odbędą się warsztaty przyrodnicze dla przedszkolaków. Tego dnia nasze przedszkole odwiedzą kurczaczki, kaczuszki i króliczki. Zajęcia poprowadzi p. Anna Ząbek. Zwierzęta są oswojone z obecnością dzieci, a dzieci uczą się odpowiedzialnego, spokojnego obcowania z nimi. Podczas zajęć dzieci mogą pogłaskać kurczaczka czy nakarmić kaczuszkę, a p. Ania jest gościem w naszym przedszkolu od wielu lat, od wielu lat prowadzi swoją działalność i jest wielkim miłośnikiem zwierząt.