NaszeDzieci_4

Warsztaty podróżnicze

We wtorek 17 listopada przedszkolaki z grup: Lisków, Gąsek i Pajączków wezmą udział w warsztatach podróżniczych w klimacie świątecznym
pt.: “Niemiecka bajka” organizowanym przez Poznajemy Świat.

Liski godz. 9.45

Gąski i Pajączki godz. 10.45

Koszt warsztatów 20 zł.

NaszeDzieci_9

Dzień Pluszowego Misia

środę 25 listopada będziemy obchodzić Dzień Pluszowego Misia. W tym roku nie przynosimy do przedszkola misiów. Prosimy o sfotografowanie ukochanego pluszaka lub pluszaka wraz z dzieckiem i przesłanie na przedszkolny telefon do poniedziałku 23 listopada. Będziemy podziwiać misie wirtualnie.

NaszeDzieci_2

Kartka Bożonarodzeniowa

Zachęcamy rodziców wraz z dziećmi do wykonania kartki świątecznej. Technika dowolna, format dowolny.

Prace prosimy przekazać wychowawcom do piątku 11 grudnia. Kartki będzie można zakupić podczas kiermaszu w dn. 16-17 grudnia. Zebrane do puszki fundusze przekażemy na rzecz Hospicjum Domowego Księży Marianów.