NaszeDzieci_4

Dzień Pluszowego Misia

środę 25 listopada będziemy obchodzić Dzień Pluszowego Misia. W tym roku nie przynosimy do przedszkola misiów. Prosimy o sfotografowanie ukochanego pluszaka lub pluszaka wraz z dzieckiem i przesłanie na przedszkolny telefon do poniedziałku 23 listopada. Będziemy podziwiać misie wirtualnie.

NaszeDzieci_9

Adaptacja

Serdecznie zapraszamy maluchy do rozpoczęcia przygody przedszkolnej w „Naszych Dzieciach”. Prowadzimy wszystkie grupy wiekowe. Najmłodszych zapraszamy do grupy Pszczółek lub Zajączków. Mamy również miejsca w grupie Zerówki. Chcielibyśmy zorganizować dla każdego dziecka adaptację włączającą. Dlatego też prosimy o zgłoszenie swoich pociech, chęci i możliwości, abyśmy dobrze mogli zaplanować ten czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszym autorskim programem adaptacyjnym.

NaszeDzieci_2

Kartka Bożonarodzeniowa

Zachęcamy rodziców wraz z dziećmi do wykonania kartki świątecznej. Technika dowolna, format dowolny.

Prace prosimy przekazać wychowawcom do piątku 11 grudnia. Kartki będzie można zakupić podczas kiermaszu w dn. 16-17 grudnia. Zebrane do puszki fundusze przekażemy na rzecz Hospicjum Domowego Księży Marianów.