NaszeDzieci_4

Adaptacja

Serdecznie zapraszamy maluchy do rozpoczęcia przygody przedszkolnej w „Naszych Dzieciach”. Prowadzimy wszystkie grupy wiekowe. Najmłodszych zapraszamy do grupy Pszczółek lub Zajączków. Mamy również miejsca w grupie Zerówki. Chcielibyśmy zorganizować dla każdego dziecka adaptację włączającą. Dlatego też prosimy
o zgłoszenie swoich pociech, chęci
i możliwości, abyśmy dobrze mogli zaplanować ten czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszym autorskim programem adaptacyjnym.

NaszeDzieci_9

Warsztaty Mali Ogrodnicy

We wtorek 24 maja o g. 8.30 Pszczółki wezmą udział w warsztatach Mali Ogrodnicy. Dzieci wykonają ogródki wiosenne.

Koszt warsztatów 35 zł.

NaszeDzieci_2

Dzień Sportu i Dziecka

środę 1 czerwca organizujemy dla dzieci Dzień Sportu połączony z Dniem Dziecka. Zawody sportowe planujemy na terenie naszej działki przy ul. Perkuna.