NaszeDzieci_4

Poczta walentynkowa

We wtorek 16 lutego obchodzimy w przedszkolu Walentynki. Prosimy w miarę możliwości o strój w kolorze czerwonym.

Od poniedziałku 8 lutego rusza w przedszkolu poczta walentynkowa. Zachęcamy do przygotowania z dziećmi liścików, w których Państwo będą mogli zapisać myśli dzieci wyrażające podziękowanie, sympatię dla innych. W Walentynki przedszkolny listonosz dostarczy je do grup. Dlatego też prosimy o zapisanie na odwrocie adresata i nazwy grupy, co ułatwi pracę listonoszowi.

NaszeDzieci_9

Adaptacja

Serdecznie zapraszamy maluchy do rozpoczęcia przygody przedszkolnej w „Naszych Dzieciach”. Prowadzimy wszystkie grupy wiekowe. Najmłodszych zapraszamy do grupy Pszczółek lub Zajączków. Mamy również miejsca w grupie Zerówki. Chcielibyśmy zorganizować dla każdego dziecka adaptację włączającą. Dlatego też prosimy o zgłoszenie swoich pociech, chęci i możliwości, abyśmy dobrze mogli zaplanować ten czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszym autorskim programem adaptacyjnym.

NaszeDzieci_2

Koncert online Filharmonia Narodowa

Koncert online Filharmonii Narodowej pt.: “Cuda i dziwy” zostanie wyświetlony dzieciom w piątek 19.02 po drzemce.